O firmieOfertaRealizacjeKontaktŚwiadectwa/CertyfikatyKontaktKontakt
Okna Nowacki - strona główna

Kim jesteśmy?

Firma Stolarstwo Andrzej Nowacki jest producentem okien i drzwi drewnianych i aluminiowo-drewnianych. Na rynku istnieje od 1996 r. Nasze wyroby produkujemy z drewna krajowego i egzotycznego. Elementy drewniane są klejone z trzech warstw na grubość, co w rezultacie przeciwdziała wypaczaniu się okien i drzwi.Co robimy?

Firma Stolarstwo Andrzej Nowacki stosuje materiały renomowanych, światowych firm. Okucia obwiedniowe z mikrowentylacją stosowane w naszych oknach są niemieckiej firmy Siegenia i firmy ROTO. Montujemy również okucia o podwyższonej odporności na włamanie. Standardem w naszych oknach są szyby niskoemisyjne o współczynniku K=1,0W/m2K. Istnieje możliwość konfiguracji szyb niskoemisyjnych z szybami refleksyjnymi, ornamentowymi, bezpiecznymi i antywłamaniowymi. Stosujemy wysokiej klasy lakiery wodorozcieńczalne firmy Remmers oraz GORI, które skutecznie chronią przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych, co znacznie wpływa na długą żywotność powłok malarskich naszych wyrobów.


W ofercie posiadamy dwa rodzaje lakierów; kryjące wg palety RAL jak i lakiery z widoczną strukturą słojów. Okna i drzwi produkowane przez naszą firmę wyposażone są seryjnie w dwie uszczelki, które zapewniają dużo lepszą szczelność i znacznie obniżają hałas z zewnątrz.Najwyższą jakość naszych okien i drzwi gwarantują materiały renomowanych producentów:

Siegenia

Aluron

Schlegel

KFV

Hoppe
Gori
Remmers

Simonswerk

Press Glas
Roto

GŁÓWNA  |  O FIRMIE  |  OFERTA  |  REALIZACJE  |  KONTAKT  |  GWARANCJA  |  PIELĘGNACJA   

 Copyright © 2005, Stolarstwo Andrzej Nowacki. Wszelkie prawa zastrzeżone.